יום שני, 23 בדצמבר 2013

Young & BeautiFul

לכבוד הקליניקה החדשה שלה, נורית הגיעה אליי לחדש שתי כורסאות. שתיים דומות ולא דומות, שעם הריפוד הנכון והטאצ' האוהב, יהיו בנות דודות יפות וחתיכות.
הראשונה - כורסה מודרנית שהיתה בבית שלה, חתלתול קטן שאומץ לפני מספר חודשים הספיק לעשות בה שמות אבל גם ככה, איך לומר, הגיע זמנה...
השניה, יפה ואצילית, עם ידיות יפות מאוד מאוד, נרכשה בשוק הפשפשים מתוך מטרה להצתוות לשניה ולהיות סוג של זוג. 
בזמן ששתי הכורסאות עמדו אצלי בסטודיו הזמנתי כל מי שרצה לנסות -להרים כל אחת מהן. מדהים כמה הבדל, כמה שונים חומרי הגלם וגם המבנה ושיטות העבודה. המודרנית, קלה, חלולה, מורכבת משני חלקים ועל כן קל יותר להתעסק איתה. הוינטאג'ית - כבדה, עם קפיצים וצריך לחתוך את הבד ככה שיכנס במדויק סביב הידית (שלב שכל פעם מוריד לי שנים מהחיים). 
את הבדים היפים היא רכשה בדנדו ובאה עם הרעיון של משחק שובב בין הבדים - בכל כורסה קצת אחרת.
בשתי הכורסאות ניתן מקום של מחשבה לגב כי בקליניקה יראו אותו. אני עשיתי מה שצריך כדי לשנות קצת את המבנה של הכורסאות כך שהמשחק בין הבדים יהיה כייפי יותר ויקבל מקום של כבוד. עם קדר כמובן.
גם בכורסה השניה שיניתי את המבנה של המושב כך שיורכב משתי חתיכות בדים עם קדר בינהן. בדומה למבנה של המושב השני.
שילוב הבדים הזה פשוט יפייפה. מי שמתמיד לקרוא כאן יודע שהשילוב בין תכלת וחום הוא אחד האהובים עליי (רק בעבודה, לעולם לא בבגדים...) והרוגע שמשדר הבד החלק שמשתלב, פשוט מושלם... ובוודאי מתאים לקליניקה של פסיכולוגית, לא כך?
* Young & Beautiful - Lana Del Rey - מתוך פסקול הסרט The Great Gatsby
אני עוד תחת הרושם העמוק שהסרט היפה והרומנטי הזה הותיר עליי, וכל הזיקוקים והמסיבות המטורפות התחברו לי לפרינט המדליק של הבד הזה.





תגובה 1: