יום ראשון, 25 באוגוסט 2013

*You gotta Be

היום אני נרגשת לחשוף בפניכם את הסדנה החדשה בסטודיו.
רמזתי כאן כבר בעבר על סדנאות חדשות שמתבשלות אצלי בסטודיו, למעשה לפני כחודשיים שלושה יצאתי למסע למציאת סדנאות חדשות ומקוריות שיתקיימו במתחם הסדנאות DIY WONDERLAND בסטודיו שלי .

אני (עדיין) בחיפוש אחר סדנאות יצירה מקוריות, סדנאות שנותנות טעימה מתחום יצירתי ומסקרן ויוצאים מהן משולהבים, עם ראש מלא השראה וחשק לעוד, סדנאות שישמחו ידיים ימניות ויפתיעו ידיים שמאליות, סדנאות שבתומן יוצאים עם פריט מעשה ידיכם והוא מקור לגאווה וסיפוק. 
כמו סדנת הרפדות שלי אבל בתחומים אחרים ושונים. פגשתי במסע הזה כמה נשים יצירתיות ויוצרות בתחומים שונים והתחלנו לגלגל רעיונות. חלק לא הבשילו וחלקן בדרך, כבר ממש תיכף כאן. והנה הסדנה הראשונה יוצאת לדרך:

במסע הזה התוודעתי למיטל קוממי שהיא מעצבת ואומנית אוריגמי, לא אוריגמי שמקפלים פיסת נייר לצורה של חיה, אלא אורגמי אחר שמתבסס על פריסה גיאומטרית של צורות והופך את הנייר מדו מימד לתלת מימד, אבל BIG TIME! מיטל עושה הרבה דברים מדהימים וביחד פיתחנו את הסדנה הזו:

בסדנה הזו כל אחד יכול ליצור גוף תאורה, אהיל של ממש בטכניקה הזו. בתום הסדנה כל אחד ייצא עם גוף תאורה מוכן, אפילו עם כבל חשמל ובית נורה מוכנים לתלייה בבית.
גופי התאורה האלה הם ה-דבר החם בכל מגזיני העיצוב ומתכתבים עם הטרנד הגיאומטרי הלוהט ביותר בימים אלה. 
אז מה אתם אומרים - סיקרנתי אתכם? רוצים לקרוא עוד? 
הכנסו ללינק שיביא אתכם לדף הסדנה באתר של DIY WONDERLAND  ותמצאו את כל הפרטים ואני כאן לכל שאלה או התייעצות וכמובן להרשמה. 

תאריכים בספטמבר לסדנה:
יום ו' 6.9 בשעה 10:00 (מיד אחרי רוה"ש)
יום ג' 17.9 בשעה 18:00
יום ו' 27.9 בשעה 10:00
להרשמה:
אביבית – 054.2223228
avivitp@gmail.com

הסדנה מתקיימת בסטודיו מלא ההשראה DIY WONDERLAND בתל אביב. 
זה הזמן לקום מהמחשב, לצאת מהשגרה ולבוא לכמה שעות של השראה, עבודת יד ויצירה מלאת סיפוק.
אז אני מזמינה אתכם לקחת את הענינים לידיים, לפנות כמה שעות לכיף אמיתי, להזמין חבר\ה או לבוא לבד, להתארגן כקבוצה ובכל מקרה אפשר להתקשר, לשאול כל מה שעולה על דעתכם ולשריין מקום באחת הסדנאות הקרובות. יהיה כיף!

*Des'ree - You Gotta Be

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה