יום שני, 27 באפריל 2015

I Feel Love

מתאוששת מתקופה עמוסה ולא פשוטה בסטודיו וגם בחיי הפרטיים וחוזרת אליכם עם שתי כורסאות יפות שהתחדשו כאן בסטודיו ועוד של שתי לקוחות חוזרות ואהובות שנתנו בי את אמונן שנית ושלישית ושני הפרויקטים היו מורכבים ומזמני אתגרים. 

בסוף אגב, הכל מוביל לענינים חיוביים. למשל מעדניית הסדנאות - אירוע היצירה הגדול שהשתתפתי בו עם סדנת הריפוד "קאפיטונאז' BOX" - יצירת מכסה מרופד בטכניקת קאפיטונאז' - כפתורים לארגז אחסון.
באירוע היו 4 סבבים של הסדנה, בכל אחד 10 בנות - מאוד מאתגר מבחינת ההערכות וההדרכה, אינטנסיבי....אבל זה מאחורי עם תחושת סיפוק והישג והכי כיף - שהסדנה החדשה תתחיל לרוץ בסטודיו באופן שוטף, עוד הזדמנות לתת לעצמכם לירות באקדח סיכות וליצור משהו מעניין ומהמם במו ידיכם. אעדכן בקרוב!
ובחזרה לעניננו - זו הכורסה של אסתי, אהובה, ישנה ו..שבורה. כבר דיברתי בעבר על הדיסוננס שנוצר בכורסאות ישנות כאלה, מהפיפטיז בין ידיות העץ העדינות המגולפות לגוף הכורסה שמכבידים עליו הקפיצים שבמושב. העץ מזדקן, מתיישן, נעשה פריך והגוף עדיין כבד...אין מה לעשות, זהו כוח המשיכה וכוח הזמן שפועל על כולנו.
זו היתה הזדמנות להעזר שוב בשירותיו הטובים של שי הרסטורטור שתיקן את הידית תיקון עומק וחידש את הפוליטורה של הכורסה, רואים את ההבדל בגוון? ככה זה נראה טבעי ונקי.
את הבד בחרה אסתי ב"שכטר" (שאגב מתחדשים בימים אלה בחנות משופצת ומרהיבה, וואו, יש למה לחכות) ואהבתי את הבחירה שלה שהיא די נועזת עבורה (כבר הכרתי את הבחירות של אסתי מהעבר) ואני אוהבת כשאנשים מתעלים על עצמם. 
וגם - זה כל כך מתאים לכורסה הקלאסית הזו לקבל טוויסט של זיגזאג, ועוד בכתום\טורקיז\סגול, לא? יש לה מבנה מאוד מעניין, וקדר מלווה את הבד לאורך כל גב הכורסה, מלפנים ומאחור ומסתיר את הסיכות, גם במושב יש קדר מסביב. וכמובן שעשיתי אותו בכוונה מחושבת בגוון אקווה שנמצא בבד.

את הכורסה שלה, מצאה נועה ברחוב, במרכז ת"א. היא גררה אותה הביתה ושם היא עמדה ככה, במבואה מחוץ לדירה חודשים רבים עד שנועה מצאה טרמפ, זמן ותקציב להוציא את הפרויקט לפועל.
היא היתה מרוטה ואפילו קצת מגעילה, נועה מספרת שהיא אפילו לא ניסתה להתיישב עליה. אבל רואים את הפוטנציאל (-:
הפשטתי את הכורסה לחלוטין מכל הריפוד שלה, במושב התגלתה תשתית קפיצים תקינה וחזקה, זו תשתית שיושבת מתחת לכרית המושב ואחרי שגילחתי מעליה את שכבת הריפוד שעוד מופיעה כאן בתמונה, החלטתי לשמר אותה.

נועה בחרה בד אפרפר ירקרק מקסים שישתלב בדירתה הקטנה ולא יעיק. בשביל קצת צבע סוכם על שני כפתורי חרדל בכרית הגב ואני בטוחה שנועה וטעמה הטוב יבחרו איזו כרית נוי צבעונית שתיזרק עליה בנון שלאנט בבית.
אז אפשר לראות שבמושב, מעל תשתית הקפיצים המדוברת, הוספתי ספוג ישיבה והתאמתי את הגובה לגובה ישיבה נוח, כרית גב חדשה ורכה וכמובן כל התשתית של הידיות המרופדות נבנתה מחדש, רגלי העץ קיבלו שיוף וחידוש לכה ובקיצור - זוכרים איך היא נראתה בהתחלה??
למרות הבד החלק והבחירה ה"שמרנית" אהבתי את הפרויקט הזה, גם בגלל נועה, אבל גם בגלל המהפך הגדול ממה שהיה למה שיצא, זו הסיבה שאני הכי אוהבת את העבודה שלי!! הייתם צריכים לראות את נועה כשהיא התיישבה לראשונה על הכורסה שלה, תענוג!!

Donna Summer - I Feel Love

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה