יום שלישי, 23 בדצמבר 2014

*All is Full of LoVe

כשיפעת שלחה לי את התמונות של הפריטים שלה במייל, לקבל ממני הצעת מחיר, היא ציינה שיש לה סיפור נחמד לספר לי אם וכאשר היא, הכורסאות ואני ניפגש, מיד סקרנותי התעוררה, אני מאוד אוהבת את הסיפורים של הלקוחות שלי וזה מזין את התשוקה שלי וכמובן גם את הבלוג (אגב, לפעמים לקוחות מגיעים אליי עם פריטים ללא סיפור...לפעמים גם קצת מתנצלים ...אז לא צריך להתבאס, זה גם בסדר).
אז לשמחתי שלושת הפריטים של יפעת הגיעו אליי לסטודיו: זוג כורסאות והדום אוזניים אחד, מרופדים בבד גובלן מהאגדות, או מהגיהנום - אם תרצו
 וכך זכיתי בסיפור: יפעת החליטה להוסיף לסלון שלה זוג כורסאות וינטאג' ועל כן היא פשוט להגדרתה "גרה ביד 2" (מכירה את התחושה...) וכך יום אחד, אחרי תקופה ארוכה של חיפושים, היא ראתה את הזוג הזה ועפה עליו. רק שהמחיר היה בשמיים, משהו כמו 1000 ש לזוג. היא חיכתה עוד שבוע שבועיים והמחיר ירד ל700 ש, היא חיכתה עוד קצת המחיר ירד עוד ואז זה התאים לה, היא ארזה את עצמה ונסעה לירושלים וקנתה את זוג הכורסאות ב250 ש. לשתיהן. 
את הבדים היא קנתה בבדולינה, ולבד הססגוני של הכריות, שלדבריה הוא ממש נועז עבורה, היא התאימה בד רגוע שמשתלב.
הכורסאות היו במצב וינטאג' אמיתי, כלומר - כל הספוגים, הכריות והרצועות הוחלפו. לכריות יש רוכסנים וניתן לכבס את הכיסויים.
 גם רגלי העץ עברו שיוף ופוליטורה מחודשת. 
את ההדום אגב, היא ראתה רק כשהגיעה לביתו של האיש הירושלמי ומיד חשקה גם בו. האיש אמר: תני לי עוד 50 ש' וקחי אותו גם, היא עשתה פרצוף מתוק של "יקר לי" וקיבלה אותו במתנה!!!
אז מה למדנו כאן היום? ובכן, יש מציאות! צריך להתמיד ולחפש, והן בדר"כ מסתתרות מחוץ לאיזור חיוג 03, איפה שזו טרחה לנסוע וגם - הסבלנות משתלמת ולמעשה גם העקשנות...

ובעניין אחר ומהמם לא פחות - סדנת הריפוד "כפתור ופרח" חוזרת אחרי הפסקה ארוכה, עם אופציה נוספת מלבד פח האחסון. יש 2 תאריכים לינואר - בואו ליצור פריט שהוא גם מעוצב וגם פונקציונאלי, בסדנה שהיא גם חוויתית וגם מאוד מאוד עוצמתית - מי שטרם יצא לו לעבוד עם אקדח סיכות פניאומטי - זה ממש ממש כיף!! כל הפרטים כאן. להתראות!!

* All is full of love -  bjork

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה