יום שלישי, 1 במרץ 2016

*How Deep Is Your Love

בדיוק פרסמתי בעמוד הפייסבוק של סיפור כיסוי זוג כורסאות וינטאג' נהדרות למכירה, בחבילה הכוללת חידוש עץ, תשתית וריפוד, וחשבתי לעצמי שאין מתאים יותר השבוע מלפרסם בבלוג את תוצאות המכירה הקודמת - גם כאן היתה לנו כורסת וינטאג', אז היתה זו כורסה אחת, וינטאג'ית, מיוחדת ויחידה במינה וגם היא חיכתה לבית אוהב.
לשמחתי כמעט מיד פנתה אלי אורית שעשתה פרויקט עיצוב והום סטיילינג למירב ומשפחתה שבונים בית חדש וכחלק מהפרויקט נרכשה הכורסה. ככה היא נראתה בהתחלה.
כשקונים פריט וינטאג' נדרש המון דימיון, העזה ואמונה - שמהפריט המסמורטט, הדהוי והבלוי, ייצא הברבור המיוחל, הכוכב של הבית.
כשאליי לסטודיו מגיעה כורסה כזו, אני מיד יודעת שחלק מהעבודה זה להפשיט אותה כליל, להוריד את שכבות הבד הישן, את הספוג המלא אבק, לטפל בתשתית ובכל מה שתחת הריפוד ומעל לשלד העץ. יש רפדים שלא עושים את זה...אבל זה לא מה שקורה כאן, בסטודיו.

הכל נבנה מחדש: רצועות קפיציות, בסיס מושב ובסיס גב, ספוג חדש לגב וכרית מושב חדשה. את הבדים אורית ומירב רכשו בדנדו, לכרית מושב יש כמובן רוכסן לשליפה עבור כביסה. 
 וגם כאן, לא ויתרנו על הקדר בכרית, זה מוסיף, אין ספק.
ובנוסף - עבור פינת המשפחה בבית, אורית הזמינה ממני גם הדום 'פיפטיז שיק' עם גרביים אדומות, שיצא פשוט מקסים!! לא תמיד יודעים אבל אם לא בא לכם לבוא לסדנה, גרים רחוק, עסוקים - ניתן להזמין את המוצר הסופי, את ההדום מוכן עבורכם לפי עיצובכם - להביא בד או לבחור ממבחר הבדים שיש בסטודיו.
ועוד פריט שהוזמן ממני - מושב על גבי חבית אחסון. כן, כן, זהו המוצר של סדנת "כפתור ופרח", סדנה שכבר כמעט ולא מתקיימת בסטודיו, אבל אני תמיד שמחה להכין את המוצר עבור לקוחות.
תודה למירב ואורית שבאו והאמינו ורכשו והתלהבו יחד איתי, בשעה טובה לשתיכן!!

*The Rapture - How Deep Is Your Love

תגובה 1: