יום שני, 19 באוקטובר 2015

*Counting StArs

פוסט עמוס בפריטים יפים ממתין לכם כאן, חגים, חופשים, מי זוכר כבר מה היה....פה בסטודיו ממשיכים בעבודה כרגיל: חידושי רהיטים וסדנאות ריפוד פתוחות ופרטיות שהן חווית יצירה מדהימה, מי שטרם התנסה - אני ממליצה בחום (-:
המון פריטים יפים עברו תחת ידי בשבועות האחרונים והצטברו המון תמונות של פרויקטים שחלקם, בהעדר מקום בבלוג, יחשפו ישירות בעמוד הפייסבוק של 'סיפור כיסוי', כדאי לעקוב.

פרויקט מקסים שעבר תחת ידי הן הכורסאות של מייקל ואישתו, שעברו במשפחה מימים ימימה והגיע זמנן להשתדרג.

המראה שלהן מאוד ייחודי ולא נפוץ ובהתחשב במוצא הבריטי של מייקל, לא היתה מופתעת ממני לגלות בולי צנע בתוך הכורסה. תשתית הכורסה פורקה כליל ונבנתה אח"כ מחדש. 
הכסאות יצאו מחוץ לסטודיו לטיפולו המסור של שי אברהמי הרסטורטור, לחיזוק ופוליטורה ושבו אליי. את הבד קנו הלקוחות ב"ליברטי" בלונדון וקיבלו אותו בפדקס. אתם יכולים לתאר לעצמכם שרעדה לי היד כשחתכתי את הבד הזה...
בד קטיפה עבה ועיכותי, בצבע טורקיזי עמוק שלא עובר עד הסוף בתמונות.
את הגב מחברים מאחור בברגים, אחרי כל ההשקעה בשיפוץ פשוט לא יכולתי לתקוע ברגי פיליפס רגילים לתוך היצירה הזו..אז נזכרתי בדבר מקסים שראיתי פעם בחנות פרזול

וככה זה נראה עכשיו מאחור
והנה שתיהן יחד, יפות ומחודשות.


ואני ממשיכה בכורסה של יעל, שנמצאית איתה הרבה שנים, גם הבד ותשתית התיישנו אבל ובעיקר המבנה של הכורסה. עץ זה כמובן חומר טבעי, שכמונו, גם הוא מזדקן ונחלש. 
וכך קרה שכשפרקתי את הריפוד הכורסה פשוט התפרקה... פה בתמונה, רגע לפני שהיא הפכה לערמת קרשים ועמיעד הנגר הגיע לטפל בה (היו גם תמונות אך הן מתו יחד עם האייפון, ינוח על מקומו בשלום)
 אז קפצנו בזמן והנה  הכורסה אחרי. יעל בחרה בד בגוון כתום עדין, כמו מישמיש 
מסביב לכל החלקים עובר קדר כפול, שמסתיר את הסיכות. זה מין סרט שנתפר במכונת תפירה עם רגל מיוחדת, סוג של אופרציה מיוחדת שדורשת המון השקעה, בכורסה של יעל היה צורך בכ 6 מ' של קדר כפול.
המון עבודה היתה לנו עם הכורסה הזו היא גם היתה בסטודיו כחודשיים עם כל התיקונים והענינים, אבל בסוף, בסוף יצא יפה, ונוח!

רק התחילה ההרשמה לסדנאות הריפוד של נובמבר וכבר אחת התמלאה, אבל יש עוד....שריינו לכם מקום

* OneRepublic - Counting Starsאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה